Srpen 2017


Spolupráce s Rimmel

7. srpna 2017 v 14:24 | Chris |  Makeup

Není tomu tak dlouho co Rimmel London CZ/SK pořádali soutěž o cestu do Londýna. Pravidla soutěže byla jednoduchá, a to vyfotit se s určitým produktem a označit fotku hastagam. Cestu do Londýna jsem sice nevyhrála, ale vyhrála jsem uzasny balíček kosmetiky plus nabídku na spolupráci, kterou jsem samozřejmě s nadšením přijala. Spolupráce s Rimmel probíhá tak, že dostanu zdarma produkty k testování a své makeup kreace budu zveřejnovat na instagramu pro inspiraci ostatním .

Svůj první balíček jsem dostala na začátku července, a tak jsem se rozhodla pro dlouho slibovaný jemný makeup tutorial pro běžné nošení, který určitě neurazí.
Všechny použité produkty jsou tedy od značky Rimmel London a najdete je v každé drogerii.

Pokud chcete, můžete mě sledovat na mém instagramu @christinerecrue a sledovat moje každodenní makeup proměny přímo pár minut po jejich dokončení. Co ale musím říct je, že můj profil není klasický makeup artist profil, makeup stejně jako móda jsou pro mě nástrojem seberealizace a často je to tedy spíš prezentace mojí osoby s určitou náladou než makeupu jako barev a tahů, které se dají jen tak přenést. Je to na vás :)