Prosinec 2017

Vánoční šílenství

21. prosince 2017 v 21:53 | Chris |  Makeup
Ten název mě napadl jen tak, já ani nikdo z naší rodiny vánočnímu šílenství nepropadáme, alespoň myslím teda. Díky bohu za eshopy. Každopádně pro ty kteří milují vánoce a taky trochu Harley Quinn..a Grinche.. mám nové video.
Být šílený je hrozně uvolňující, určitě byste to měli občas vyzkoušet a s šílenym makeupem se to dělá skoro samo.Rimmelky mi jako dárek poslaly šest odstínů nových rtěnek "Stay Matte " , ze kterých jsem víc než nadšená a jsem s nima moc spokojená. Taky mi tam přidaly pár laků na nehty, což je moje další úchylka. Ruce jsou hlavní zprostředovatelky hmatu, pomáhají nám vnímat, propojovat se s každou věcí, které se dotknou. Za to je třeba o ně pečovat.
Pamatuju si jak mi nedávno komisař v autoškole při otvírání kapoty řekl " hlavně bacha na nehty " no, asi mu nedošlo, jak nevhodné to je, ale pro klid jeho duše..s nehtama se mi nic nestalo.

Musím se přiznat, že jsem vážně strašně ráda, jak se kosmetické značky postupně dostávají za hranice všedních odstínů a přidávají i odstíny modré, černé a mnoha dalších. Co se ještě před pár lety zdálo být tabu, je dnes zcela běžně k dostání v každé drogerii. Podle mě každý nový odstín rtěnky, nebo barvy na očích odkrývá jednu z mnoha dalších osobností, o kterých jsme neměli ponětí, že se v nás ukrývá. To na makeupu miluju.
No a jaký dstín byste si vybrali vy? :)