Únor 2018

Novinky 2018 !

26. února 2018 v 19:50 | Chris |  Aktuality

Ahoj, po dvou měsících.

Od posledního článku utekla spousta času, protože já nejsem vůbec ten typ člověka, kterej je schopen se dlouhodobě věnovat jedný věci, nebo nedej bůh - dělat něco pravidelně. To je vlastně důvod celýho mýho životního neštěstí. Nikdy jsem nevydržela chodit do žádnýho kroužku, a tak ze mě nikdy nebude piniasta ani kytarová stár,..je to celý v háji. Jediný co ještě můžu ve svym životě zachránit je tenhle muj ráj pisálkovství, kam teda jednou za těch pár měsíců hodim nakej ten textík.
Naštěstí s novým rokem přichází nové nápady, člověk má zase o vrásku navíc a taky trochu víc plánů, který by rád realizoval. To je přesně můj případ. Zraju jak první hruštička na nově vysazeném stromku chudé zahrádky. (Bože, kde se ta kreativita ve mě bere?!)
Proč až teď, to nemám zdání, ale ráda bych uchopila všechny ty svoje činnosti a nápady do hrsti a sesumírovala to do dvou částí téhle sociální virtuální reality. Instagram a blog - Kristýna je prima cvok! LoL

Celý to teďka rozběhly holky z Rimmelu, který chtějí zkusit novej projekt a já se toho budu účastnit. Čeho se to bude týkat? Čti dál, krásná květinko. Chtěli bychom a budeme dělat rychlovidea "HOW TO" do stories, který by se tam měly objevovat jednou až dvakrát týdně. Jednalo by se samozřejmě o makeup a to, co k tomu potřebuješ. Já se už mega moc těšim a jelikož ještě sama nevím, co a kdy budu dělat, tak doporučuju sledovat jejich stories na instagramu @rimmellondonczsk.
Já bych ráda na svém profilu rozjela něco v podobném stylu, ale byly by to "HOW TO" fotografie, proto pokud mě ještě nesledujete, tak doporučuju sledovat i můj profil @christinerecrue.
Jak se na mě lepí nápady, tak jsem se kousla a řekla si, že chci zaktivnit ikonku MÓDA, která až do teď rozkliknout nešla.
Opravdu dlouho mi trvalo než jsem se rozhodla jak to uchopit, protože nejsem ta klasická bloggerka, která má vlastního fotografa, a tak se určitě nebudu pouštět do street módních fotek. Opravdu mi je nemá kdo dělat + já si stejně všechno nejradši dělám sama. Bádala jsem dál a napadla mě super věc, kterou jsem si drze pojmenovala "Let's Wear Your Mood" a měly by tam být rady a typy, co si na kterou příležitost obléct a samozřejmě jak již název napovídá také jak se obléknout do nálady, abychom se cítili dobře my a zároveň abychom věděli jak na to může reagovat okolí. První článek by se měl objevit v *Pondělí 5. března*.
Co se týče videí na Youtube, tak na ty asi kvůli videům pro Rimmel už nezbyde čas, ale je taky možné, že krátké verze udělám právě z nich. Nejsem si jistá jak to bude časově náročné, takže to není na 100%. Youtube tím pádem prozatím odsouvám a uvidíme co bude dál. Hlavní prioritou pro mě zůstává Instagram a nově i Blog, který jsem zanedbávala.
Ráda bych přidávala 1-2 články za týden, ale znám se, takže spíš jeden až jeden.
Sledujte to a nic nepromeškejte, pa <3